18.04.2017

У КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРШИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДРОНІВ

29 квітня на стадіоні “Старт” відбудеться унікальний для України захід — Перший Фестиваль Безпілотних Літальних Апаратів.  У програмі — виставковий показ і спортивні змагання.

Фестиваль – це великій крок прогресу та інноватики, який сприяє вдосконаленню повсякденного життя, бізнесу, нові погляди на складні питання. Даний захід пройде з отриманням усіх необхідних дозволів на виконання польотів у повітряному просторі України, безпілотним літаючими апаратами на відкритому повітрі територією стадіону «Старт» (м. Київ, вул. Шолуденка 26-28/4), що вже є першим прецедентом з боку законності використання безпілотних літальних апаратів.

Захід є наслідком стрімкого розвитку цієї галузі по всьому світу у передових технологіях, зокрема у наданні розваг, послуг та різноманітного обслуговування. Сьогодні вже важко не звернути увагу на широке використання безпілотних літальних апаратів у оборонному середовищі, звичайному побуті, бізнес середовищі та журналістиці.

У програмі фестивалю всі бажаючі зможуть ознайомитися з технічними можливостями і оснащенням безпілотних літальних апаратів, а так само стануть очевидцями показових польотів і змагань. Переможці будуть нагороджені призами, так само відбудеться розіграш призу серед глядачів. Під час проведення Фестивалю функціонуватимуть фудкорти.

Участь учасників у виставкових показах, спортивних змаганнях є безкоштовним, вхід для глядачів вільний. Приходьте буде цікаво!

Фестиваль проводиться Компанією ТОВ «Сервіс Центр «Навігація», спільно та за підтримки Асоціації Національної Авіації та Безпілотних Систем України (НАБС) http://www.nabs.com.ua, Української Асоціації Гоночних Дронів (UADR) http://www.uadrr.com, Української авіаційної асоціації «АОПА — УКРАЇНА» http://aopa.ua/pro-nas. В подальшому  планується проводити фестиваль щорічно.

 
УВАГА:

— у разі несприятливих погодних умов проведення Фестивалю буде перенесено, тому слідкуйте за оновленням на сторінках в соцмережах: Vkontakte і Facebook;

— попередня реєстрація учасників обов’язкова, заповнена форма реєстрації (АНКЕТА РЕЄСТРАЦІЇ)  надсилається на електрону адресу організатора Фестивалю ТОВ «Сервіс Центр «Навігація» emai: dronefest@scnavigation.com.ua 

Контакти:

— з приводу участі, реєстрації та загальних питань:
email: dronefest@scnavigation.com.ua
МТС (095) 467-99-81
Київстар (098) 467-99-81

— з приводу рекламних, інформаційних послуг:
email: infodronefest@scnavigation.com.ua
МТС (066) 422-23-91
Київстар (067) 187-29-83
Лайф (093) 563-83-44

Офіційні сторінки Фестивалю в Інтернеті:
http://scnavigation.com.ua/russian/DroneFestival
https://www.facebook.com/uadronefestival
https://vk.com/uadronefestival